piątek, 6 listopada 2009

Korespondencja: Fyllyn Malkuth Yvarai do R’shana Asvil Yvarai, Lato 214 po Upadku Imperatora

Lady Malkuth Yvarai, pani Klejnotu Południa, Lordowi Asvilowi Yvarai, Baronowi na Sumerrise przesyła pozdrowienia.Z najwyższym zaniepokojeniem słyszymy o bólu jaki sprawił synowi drogiej naszemu sercu Aidy Yvarai nasz wasal, Rhushva na Kether, Zsanosz Yvarai.

Z przykrością jednak zmuszeni jesteśmy oznajmić, iż Zsanosz Yvarai jest nam nadzwyczaj cennym narzędziem. Stanowczo odmawiamy wszelkim prośbom o uszkodzenie tegoż, i ta sytuacja nie jest inna od pozostałych.

W szczególności bowiem, znana jest nam dwuznaczna opinia jaką cieszy się R’shana Asvil Yvarai. Nie są natomiast znane żadne fakty - takie, jak obiekty fizyczne lub zeznania świadków - które by potwierdzały złamanie przez Rhushvę Zsanosza któregokolwiek z Siedmiu Praw (w kontekście o jakim mowa), lub domniemane wyrządzenie przezeń Zniewagi, Zranienia lub zadanie Bólu R’shanie Asvilowi.

Nie w naszej mocy leży zakaz odwoływania się do woli czcigodnego Einsof, Avirexa Domu Yvarai, lecz jeśli R’shana Asvil postanowi się doń zwrócić, zdecydujemy w żaden sposób nie ingerować w zajścia między nim a Rhushvą Zsanoszem. Niech zatem R’shana Asvil rozważy starannie co będzie lepsze dla honoru i przyszłości jego rodziny.

Jej Łaskawość, Markiza na Pardes, Klejnocie Południa,
Fyllyn Malkuth Yvarai


[metagrowo:
- albo zgadzasz się i dajesz sobie tymczasowo spokój,
- albo korespondujesz dalej i pewnie coś ciekawego stąd wyniknie,
- albo idziesz drogą oficjalną i odpalimy zasady Revenge (co pewnie i tak będzie miało miejsce z Perloffem!)
wszystkie opcje są fajne

handouta ani ładnego obrazka, niestety, nie będzie - nie żebym umiał zrobić jakikolwiek z nich - poranny wyjazd i mnóstwo innych spraw na głowie

PS. wracam z Wrocławia w niedzielę rano (koło 6 albo 9, jeśli nic dziwnego się nie stanie) i zasadniczo jestem poza siecią, więc jeśli chcemy grać, ustalcie proszę jakiś rozsądny termin - koło 15 najwcześniej, żebym był choć odrobinę przytomny please ;-) - i dajcie mi znać tak gdzieś do niedzieli koło 6 rano znać (żebym wiedział kiedy się zwlekać z łóżka :P)]

2 komentarze:

 1. Hej! A ja Was mógłbym poprosić o coś innego? Może nie w moim imieniu, a Czytelników zgromadzonych w e-fundomie? Nie sądzicie że przydałaby się art/recenzja tego produktu spisana w sposób wczesnoMiMowy? pisząc Mimowy mam na myśli przedstawienie gry o co w niej chodzi, opisu jej postaci jak bywało drzewiej, czyli bardziej artykułu przybliżającego grę niźli recenzji.
  Jak sami zapewne wiecie niektórym osobom nie chce się logować na inne strony i zapewne wiele niewiedzą o tej gierce.
  Moim zdaniem taki art przydałby się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  Obiecałem jakiś czas temu coś podobnego Paradoksowi na strefobloga, ale zanim tekst powstanie minie jeszcze trochę czasu (miesiąc-dwa?) - nie chcę pisać o grze nie znając w praktyce wszystkich jej mechanicznych kawałków.

  OdpowiedzUsuń