niedziela, 25 października 2009

Uwagi + parę kwestii organizacyjnych

Uwagi (przekopiowane z pierwszego posta) :
- czekam aż Say zarejestruje sobie konto google ;-)
- nie mam pojęcia jakim cudem zużyliśmy tyle czasu na gadanie przed sesją. Przyjmuję wyjaśnienie z czekaniem na Martynę :P
- zdecydowanie muszę/musimy doczytać mechanikę Seasons. W szczególności, to w jaki sposób działania w Seasons odzwierciedlają się w narracji (lucku: w odniesieniu do tego o czym mówiliśmy, pomyśl o takich działaniach jak szpiegostwo, przekupywanie cudzych Wasali czy sabotaż i niszczenie Holdings - zostawienie tego bez ładnej narracji byłoby wielką stratą!).
- druga sesja była znacznie słabsza niż mogłaby być. Głównie, jak sądzę kwestia zuzycia materiału, ale też sam powinienem to zagrać mocniej i intensywniej. Początkowa scena z zatrutym Armandem okazała się nieudanym kickerem. Końcówka była fajna, ale sesja była jakby szarpana, od pomysłu do pomysłu, nie rozwijała się płynnie.
- mam już kandydata na Ulubionego NPCa MG! (hint: ma piętno na czole)
- HotB wymaga od MG bardzo szybkiego reagowania na flagi wystawiane przez graczy.
- HotB kładzie nacisk, jak mi się wydaje, na szczególnego typu spójność świata, co sprawia że prowadzenie nie jest tak trywialnie proste jak mi się początkowo wydawało.
- wrzucę postacie Say i carrie wkrótce.

Z innych rzeczy:
- każdej postaci będzie, za sugestią lucka, poświęcony osobny post. Wraz z kolejnymi sesjami, będą dokonywane odpowiednie edycje.
- naturalnie, za listy, pamiętniki i tym podobne (porównaj: http://www.housesoftheblooded.net/blog/ !), można otrzymać punkty Stylu ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz